Chiar daca la inceputul sedintei foto Raluca a fost un pic mai timida, pana la urma, a inceput sa cocheteze in fata camerei foto.
Asa ca fotografiile realizate ne spun ca avem de a face cu domnisorica adevarata.
Cine spune ca e usor sa faci o fotografie? Dar sa pastrezi emotiile traite in filmul evenimentului? Ca sa poti sa imortalizezi o clipa e necesar sa ai urmatoarele ingrediente: rabdare, pasiune pentru ceea ce faci, un pic de inclinatie si evident echipamentele... care sa corespunda cerintelor.
...Altfel nu vei avea decat niste simple poze si un film care nu va starni nici un sentiment...
Niciun comentariu :
Trimiteți un comentariu