Cine spune ca Romania este frumoasa, intr-adevar nu se inseala.
Mai ales cand aceasta frumusete apare peste tot in jur, pana si in subteran.
Grandoarea si frumusetea exista...
Cine spune ca e usor sa faci o fotografie? Dar sa pastrezi emotiile traite in filmul evenimentului? Ca sa poti sa imortalizezi o clipa e necesar sa ai urmatoarele ingrediente: rabdare, pasiune pentru ceea ce faci, un pic de inclinatie si evident echipamentele... care sa corespunda cerintelor.
...Altfel nu vei avea decat niste simple poze si un film care nu va starni nici un sentiment...
Niciun comentariu :
Trimiteți un comentariu